Atostogos!

2024m. Rugsėjo 01d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Nika Ganga

2023m. Gruodžio 03d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Pilka, žvarbu, o visa žiema dar tik priešaky? Nika Ganga sako – viskas bus gerai! Norėdami tai priminti, Nika Ganga atkeliauja kartu šiltai įsitaisyti ant pačios jaukiausios sofos mieste, Geltonos Sofos Klube! Jokių aukštų scenų ir pompastiškų šviesų – viskas labiau kaip namuose, paprastai, artimai ir nuoširdžiai. Sunku net ir įsivaizduoti geresnę vietą leistis į žaismingą, kiek nostalgišką, bei išskirtinai elegantišką garsų kelionę, kurion kviečia Nika Ganga grupės nariai. Neseniai albumą “Cyclone” pristačiusios grupės muzika tyrinėja savo ir jūsų pačių jausmus, svajones, prisiminimus, o tai daro džiazo, neo-soul, RnB žanrų sintezėje. Bus momentų, kai užsisvajosi, bus momentų, kai patrepsėti norėsis, bet pasibaigus kelionei, viduj kiek ramiau. Lietuvoje jų garsas retenybė, o šis koncertas – unikali proga jį taip artimai patirti. Užsuk, o mes lauksime jūsų su karšta arbata!

 

Nika Ganga (Monika Juškevičiūtė) muzikuoja nuo pat vaikystės, o klausytojo dėmesį traukia savo gydančiu vokalu bei energija. Jau kurį laiką, grupė „Nika Ganga“  kuria savitą muzikos stilių, kuris apima RnB, neo soul, džiazo elementus. Kartu su Monika grupėje muzikuoja gitaristas Matas Ričkus, bosistas Evaldas Mockus, klavišininkas Liudas Vervečka bei būgnininkas Martynas Stoškus. 

 

Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

Geltonos Sofos Klubas | Nika Ganga - Fisherman 2023 12 03
Geltonos Sofos Klubas | Pokalbis ant sofos su Nika Ganga - 2023 12 03