Eglė Ancevičiūtė su grupe – akustinis koncertas

2023m. Gruodžio 17d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Baltasis Kiras

2023m. Lapkričio 26d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Lapkričio 26d. ant geltonosios sofos nusileis ir istorijom bei muzika pasidalins mūsų mylimas bičiulis, jau klubo senbuvis Baltasis Kiras! Suskaičiavom - tai bus jau 14-tas Baltojo Kiro koncertas Geltonos sofos klube.

 

Vakaras bus ypatingas, akustinės žinomų dainų versijos su jūsų pritarimu sukurs lengvą, betarpišką atmosferą, nuspalvins mūsų šypsenas šviesiais atspalviais, o širdis pripildys sentimentaliom melodijom, pasakosiančiom ilgą Baltojo Kiro kūrybos istoriją. Baltojo Kiro muzika gimsta galvojant apie svarbius žmones ir reiškinius. Ji eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada gera ir ramu. Mes visi tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris nelyg azartinis lošimas pasiglemžia gebėjimą išlikti žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti į priekį, tad kviečiame akimirkai sustoti ir drauge su Tautvydu Pauliumi Augustinu Augustinu pasinerti į nepakartojamą garsų kelionę. 

 

Šį sezoną Geltonos sofos klubo organizuojamų koncertų formatą papildė rubrika "POKALBIS ANT SOFOS" su grupe ar atlikėju - atvykę į Geltonos sofos klubą klausytojai turės unikalią galimybę užrašyti savo klausimus ant lapelių ir įmesti į pintinę, iš kurios koncerto metu Sigitas Saga atsitiktine tvarka ištraukęs žiūrovų užrašytus klausimus užduos juos grupei ar atlikėjui.

 

Pirmi išankstiniai bilietai 15 € (DĖMESIO: bilietų elektroniniu paštu nesiunčiame, tad spausdinti jų nereikia. Prie durų pasitiksime su sąrašiuku - jums reikės prisistatyti:)

  

Vėliau bilietai brangs. Salė talpina 100 žm.

 

Renginio dieną 30 € (atsiskaitymas prieš koncertą prie durų banko kortele arba grynais) 

 

Geltonos Sofos Klubo nariams 10 € Tapk Klubo Nariu!

 

Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

Geltonos Sofos Klubas - Baltasis Kiras - Lego kaladėlės 2013 03 10
Geltonos Sofos Klubas | Baltasis Kiras - Salt Lake City 2014 09 28
Geltonos Sofos Klubas - Baltasis Kiras - išėjom 2013-11-10
Geltonos Sofos Klubas | Baltasis Kiras - Smalų Smala 2015 04 26
Geltonos Sofos Klubas | Baltasis Kiras - Saulė šviečia 2015 11 29
Geltonos Sofos Klubas | Baltasis Kiras - Paukščiai pakilo 2016 10 30
Geltonos Sofos Klubas | Baltasis Kiras ir choras "Liepaitės" - Mano draugai 2017 09 03
Geltonos Sofos Klubas | Baltasis Kiras - Vasaros vėjai 2018 11 18
Geltonos Sofos Klubas | Baltasis Kiras - akys 2018 04 22
Geltonos Sofos Klubas | Baltasis Kiras - Ant aukšto kalno 2019 10 27
Geltonos Sofos Klubas | Baltasis Kiras - Ant aukšto kalno 2022 10 23