Atostogos!

2024m. Rugsėjo 01d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Vitalijaus Neugasimovo kūrybos vakaras

2023m. Lapkričio 19d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Pianistas ir kompozitorius Vitalijus Neugasimovas kviečia Jus į savo solinį koncertą. Baigęs LMTA vargonų bei fortepijono specialybes, Vitalijus daug metų skyrė pedagogikai - dėstė "Liepaičių" chorinio dainavimo mokykloje. Lygiagrečiai gilinosi į senąją muziką, domėjosi džiazu ir progresyviu roku. 12 metų dainavo savo įkurtame a cappella ansamblyje "Quorum", taip pat darė aranžuotės ir kūrė dainas žinomiems Lietuvos bei užsienio atlikėjams, kolektyvams. Vitalijaus pjesės fortepijonui yra išleistos ABRSM ir OUP - jas atlieka tūkstančiai mokinių visame pasaulyje. Vasario 12-os dienos pasirodymas bus ypatingas, kadangi Vitalijus žada jį paskirti savo mėgstamiausiam žanrui - improvizacijai fortepijonu solo. Klausytojų ausis džiugins įvairiausių stilių spontaniškos kompozicijos. Pasak kūrėjo, jis pats praktiškai niekada nežino, kas skambės toliau - tarsi kažkokia nematoma jėga transliuoja savo muzikines mintis, kurios teka pianisto rankomis. Tokiu būdu visas koncertas tampa savotiška misterija, kupina netikėtumų ir mažų stebuklų. 

Šį sezoną Geltonos sofos klubo organizuojamų koncertų formatą papildė rubrika "POKALBIS ANT SOFOS" su grupe ar atlikėju - atvykę į Geltonos sofos klubą klausytojai turės unikalią galimybę užrašyti savo klausimus ant lapelių ir įmesti į pintinę, iš kurios koncerto metu Sigitas Saga atsitiktine tvarka ištraukęs žiūrovų užrašytus klausimus užduos juos grupei ar atlikėjui. 

Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

Geltonos Sofos Klubas | Vitalijus Neugasimovas - Improvizacija 2023 11 19
Geltonos Sofos Klubas | Pokalbis ant sofos - Vitalijus Neugasimovas 2023 11 19