Grupės Inkilai akustinis koncertas

2023m. Rugsėjo 24d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Rokas Kašėta su grupe - akustinis koncertas

2023m. Spalio 01d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Tarptautinio ansamblio TRIO AGORA koncertas

2023m. Spalio 08d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Giedriaus Karaliūno kūrybos vakaras

2023m. Spalio 15d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Grupės SIELA lyderio Aurelijaus Sirgedo koncertas

2023m. Spalio 22d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Rokas Kašėta su grupe - akustinis koncertas

2023m. Spalio 01d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Rokas Kašėta – keliautojas, muzikantas multiinstrumentininkas, „Mėnulio būgnų“ kūrėjas, dainų autorius, naujo muzikinio subžanro dzūkodelika pradininkas ir kūrėjas. Dzūkodelika – tai moderni muzikinė kūryba dzūkų šnekta, užgimusi 2020 m. Rokui pagaliau pargrįžus iš ilgų kelionių ir gyvenimo Lotynų Amerikoje, Dzūkijos miškuose sutikus Eglę ir iš naujo atradus savo gimtosios tarmės žavesį. Roko idėja ir siekis – nutiesti tiltą tarp šios vis mažiau net Varėnos rajone girdimos šnektos ir šiuolaikinių muzikinės raiškos formų, taip siekiant dzūkavimui suteikti naują gyvenimą, padėti jam nelikti tik praeityje. Šioje kūryboje tarmiškas dainavimas, įkvėptas dzūkų liaudies dainų, vietos kultūros bei gamtos, įgauna naują pavidalą, modernius meninės raiškos būdus. Dzūkodelikoje susipina dainuojamoji poezija, regis, repas, dzūkų folkloras, bosanova ir kiti žanrai, vokalui čia pritariama gitara, gimbriu, rubabu, Mėnulio būgnu ir kitais instrumentais. 2022 m. vasarį R. Kašėta išleido savo debiutinį albumą „Dzūkodelika“. Nuo 2022 m. vasaros Rokas pradėjo groti su grupe: bosininku Evaldu Mockumi ir būgnininku Martynu Stoškumi, o šiemet prie grupės prisijungė klarnetininkas Haroldas Parulis.

 

Rokas Kašėta - balsas, gitara

Martynas Stoškus - būgnai

Evaldas Mockus - bosas

Haroldas Parulis - klarnetas

 

NAUJIENA! Šį sezoną Geltonos sofos klubo organizuojamų koncertų formatą papildys GYVAS INTERVIU su grupe ar atlikėju - atvykę į Geltonos sofos klubą klausytojai turės unikalią galimybę užrašyti prieš koncertą savo klausimus ant lapelių ir įmesti į pintinę, iš kurios koncerto metu Sigitas Saga atsitiktine tvarka ištraukęs žiūrovų užrašytus klausimus užduos juos grupei ar atlikėjui.Pirmi išankstiniai bilietai 15 € (DĖMESIO: bilietų elektroniniu paštu nesiunčiame, tad spausdinti jų nereikia. Prie durų pasitiksime su sąrašiuku - jums reikės prisistatyti:)
Vėliau bilietai brangs. Salė talpina 100 žm.
Renginio dieną 30 € (atsiskaitymas prieš koncertą prie durų banko kortele arba grynais)
Geltonos Sofos Klubo nariams 10 € Tapk Klubo Nariu!
Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.


Geltonos Sofos Klubas | Rokas Kašėta - Pasimeldokimai 2023 02 19
Pokalbis prieš koncertą | Rokas Kašėta 2023 02 19 Geltonos Sofos Klubas
Rokas Kašėta - Tokį rytų || Dzūkodelika
Rokas Kašėta - Prigimcinė (Live) | SAPIENS MUSIC