Grupės Inkilai akustinis koncertas

2023m. Rugsėjo 24d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Rokas Kašėta su grupe - akustinis koncertas

2023m. Spalio 01d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Tarptautinio ansamblio TRIO AGORA koncertas

2023m. Spalio 08d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Giedriaus Karaliūno kūrybos vakaras

2023m. Spalio 15d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Grupės SIELA lyderio Aurelijaus Sirgedo koncertas

2023m. Spalio 22d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Grupės Inkilai akustinis koncertas

2023m. Rugsėjo 24d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Laimonas ir Paulius grupę „Inkilai“ sukūrė, kad galėtų dalintis savo sielos muzika, ieškoti per ją atsakymų į esminius gyvenimo klausimus, kurie kyla dažnam iš mūsų. Šis pasaulis labai greitai mus įsuka į rūpesčių, darbų, siekių, troškimų ir jų tenkinimo ratą, iš kurio išsisukti nelengva. Kūryba yra mūsų būdas sustabdyti tą pašėlusiai besisukantį gyvenimo „vilkelį“ ir klausti to, kas įprasmintų buvimą čia. Atsakymai yra. Reikia tik jų ieškoti ir būti pasiruošusiam atrasti tikrąsias tiesas. Grupė „Inkilai“ – ne tik kūrybinis duetas, bet ir labai geri bičiuliai, kurie nuolat dalijasi atradimais, įžvalgomis ir nenustoja ieškoti, gilintis ir klausti. Tai atsispindi ir jų kūriniuose. Koncertas ypatingas, nes jo metu bus pristatyta nauja daina.

 

Laimonas Jančas - Vokalas, gitara

Paulius Adomėnas - Vokalas, bosinė gitara

 

NAUJIENA! Šį sezoną Geltonos sofos klubo organizuojamų koncertų formatą papildys GYVAS INTERVIU su grupe ar atlikėju - atvykę į Geltonos sofos klubą klausytojai turės unikalią galimybę užrašyti prieš koncertą savo klausimus ant lapelių ir įmesti į pintinę, iš kurios koncerto metu Sigitas Saga atsitiktine tvarka ištraukęs žiūrovų užrašytus klausimus užduos juos grupei ar atlikėjui.Pirmi išankstiniai bilietai 15 € (DĖMESIO: bilietų elektroniniu paštu nesiunčiame, tad spausdinti jų nereikia. Prie durų pasitiksime su sąrašiuku - jums reikės prisistatyti:)
Vėliau bilietai brangs. Salė talpina 100 žm.
Renginio dieną 30 € (atsiskaitymas prieš koncertą prie durų banko kortele arba grynais)
Geltonos Sofos Klubo nariams 10 € Tapk Klubo Nariu!
Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.


Inkilai - Ieškosiu
Inkilai - Stebuklai
Inkilai ir Manjari Lila - Kur dingo ta minutė?
Inkilai - Nakties Laivai