Atostogos!

2024m. Rugsėjo 01d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Darius Žvirblis

2023m. Rugsėjo 10d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Darius Žvirblis - dainų autorius ir atlikėjas, grupės „Atika“ įkūrėjas ir vokalistas sėkmingai tęsiantis koncertinę veiklą ir suburiantis pilnas sales klausytojų, kurių akyse visada žiba daugiau meilės, muzikos, minčių, tikėjimo ir gerumo. Dariaus dainos yra nemirtingos. Jose yra tiesa apie žmogaus prigimtį ir meilę. Tokią, kokia ji ir būna gyvenime. Ir parašyta apie ją būtent taip, kaip mes tai suprantame. Kiekvienas nors kartą pajutęs kone absoliučios harmonijos jausmą su kito žmogaus kūryba - muzikoje, literatūroje, dailėje - supranta, ką norime pasakyti. Išskirtinis, akustinis Dariaus Žvirblio pasirodymas laukia ypatingoje erdvėje - jaukiame Geltonos sofos klube.

 

NAUJIENA! Šį sezoną Geltonos sofos klubo organizuojamų koncertų formatą papildys GYVAS INTERVIU su grupe ar atlikėju - atvykę į Geltonos sofos klubą klausytojai turės unikalią galimybę užrašyti prieš koncertą savo klausimus ant lapelių ir įmesti į pintinę, iš kurios koncerto metu Sigitas Saga atsitiktine tvarka ištraukęs žiūrovų užrašytus klausimus užduos juos grupei ar atlikėjui.


Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

Geltonos Sofos Klubas | Darius Žvirblis - Moterų nepažinojo 2023 09 10
Geltonos Sofos Klubas | Pokalbis ant sofos su Dariumi Žvirbliu 2023 09 10