Remis Rančys - Žaliasis koncertas

2023m. Kovo 26d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Irena Upė

2023m. Balandžio 02d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

WhaleSounds

2023m. Balandžio 16d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

WhaleSounds

2023m. Balandžio 16d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Per penkias minutes galima ko nors paprašyti, bet nebūtinai gauti. Per penkias minutes galima ko nors palinkėti, bet nebūtinai to sulaukti. Per penkias minutes galima kuo nors patikėti, bet nebūtinai ką nors tai pakeis. O mes turėsime visą valandą plus.  Kviečiame į dar vienus muzikinius nardymus, tik kurie bus ir vėl kitokie. Šį kartą brisime ne tik jau per pažintus vandenis, bet ir atskleisime naujų atradimų. Neisruošiame vien tik liūliuoti - yra daug apie ką pagalvoti, reikia spirtis į priekį. Girdėsite kūrinius iš Vėtros albumo ir ne tik.  Ateikite jaukiai pasiplaukioti svajose su sauja ugnies viską apšviesti. Teks keliauti tamsoje, o jūra nuožmi ir pavojinga. 

 

Birutė Belada Tauterytė (šviesa, sirena, balsas, vokalas)

Gabrielius Zapalskis (kapitonas, dirigentas, klavišai)

Danas Kamarauskas (balsas, burtai, pranašystės, gitara)

Jurgis Marčėnas (ritmas, judėjimas, artilerija, mušamieji).

 

Išankstiniai bilietai 12 €, DĖMESIO: bilietų elektroniniu paštu nesiunčiame, tad spausdinti jų nereikia. Prie durų pasitiksime su sąrašiuku - jums reikės prisistatyti:)


Renginio dieną 15 €,
 atsiskaitymas prieš koncertą prie durų banko kortele arba grynais.
 
Geltonos Sofos Klubo nariams 8 € . Tapk Klubo Nariu!
 
Klube mes kaip namuose nusiauname batus. Tad prašome atsinešti šiltas kojines ar ką nors persiauti.
 
Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

 

WhaleSounds - Bepročio šokis
WhaleSounds - Vėtra
WhaleSounds - Bepročio šokis