Remis Rančys - Žaliasis koncertas

2023m. Kovo 26d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Irena Upė

2023m. Balandžio 02d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

WhaleSounds

2023m. Balandžio 16d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Irena Upė

2023m. Balandžio 02d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Irena Upė - unikalaus balso folktronikos kūrėja ir atlikėja, savo kūryboje ieškanti dar nepažintų savo genties takų (folktronica, tribal, new age). Neseniai vinilinės plokštelės formatu išleistas albumas "Upė" - tai antrasis Irenos leidimas, kuriame elektronika susipina su lietuviškos mitologijos vaizdiniais. Irenos vokalas turi savitą braižą, kuris sunkiai atkartojamas dėl savo "anapusinio" skambesio. Upė - tai kūryba surišanti archetipinį garsovaizdžių palikimą į vieną vidinės kelionės istoriją.

Foto: Rytis Šeškaitis

facebook: @irena.upe.music

instagram: @irena_upe_music

spotify: Irena Upe

youtube: Irena Upe

 

Išankstiniai bilietai 12 €, DĖMESIO: bilietų elektroniniu paštu nesiunčiame, tad spausdinti jų nereikia. Prie durų pasitiksime su sąrašiuku - jums reikės prisistatyti:)

Renginio dieną 15 €,
 atsiskaitymas prieš koncertą prie durų banko kortele arba grynais.
 
Geltonos Sofos Klubo nariams 8 € . Tapk Klubo Nariu!
 
Klube mes kaip namuose nusiauname batus. Tad prašome atsinešti šiltas kojines ar ką nors persiauti.
 
Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

Irena Upė - Daulėlio (Kelionė.The Journey II)