Remis Rančys - Žaliasis koncertas

2023m. Kovo 26d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Irena Upė

2023m. Balandžio 02d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

WhaleSounds

2023m. Balandžio 16d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Remis Rančys - Žaliasis koncertas

2023m. Kovo 26d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Su meile apie dalykus dėl kurių žaliuojame ir su ironija apie dalykus dėl kurių vystame. Žaliasis Koncertas - tai nauja muzikos kūrėjo Remio Rančio solo programa. Koncerte bus galima išgirsti autorines muzikanto dainas ir instrumentinius kūrinius. Muzikanto rankomis garsus kurs gitarėlė, gitara, mbira, įvairi perkusija, dumbrelis, fleitos bei el. pianinas. Naujoje Remio solo programoje kūriniai apie pasaulį, žmones, santykius, grožį ir gamtą.

"Yra daugybė muzikantų, kurie džiazo muzikos kalbą naudoja savo meistriškumui pademonstruoti. Muzikantų, kurie kiekviename žingsnyje ieško naujų priemonių šokiruoti, nustebinti. Bet vos keletas asmenybių, kūrėjų džiazo kalbą naudoja kaip priemonę minusą paversti pliusu, priemonę pakeisti daiktų ir reiškinių krūvį. Toks yra Remis Rančys. Muzikantas, kokių reta. Saksofonininkas, multiinstrumentininkas, kurio ego grojant nešaukia „pažiūrėkite į mane!“, „štai kaip aš galiu!“. Kūrėjas, kuriam už sudėtingą koncepciją svarbiau (ne)paprastas džiaugsmas, gimstantis iš muzikos, išgyvenamas per muziką, su muzika. Ir galintis padėti ištverti ir tamsiausius laikus. Ar tai būtų naujai atgimęs ir populiarumą išgyvenantis tradicinis svingas kartu su Remio vadovaujama „The Schwings Band“, ar soliniai projektai, edukacinė veikla, prodiusavimo veikla, nuo muzikos turinio neatskiriamos kelionės po tolimiausius pasaulio kampus, kiekvieno kūrybinio judesio vektorius veda link džiaugsmo ir šviesos. Nepaprastai sudėtinga ten vesti nenaudojant pigiausių muzikinių klišių ir banalybių." - Domantas Razauskas.

Įrašas lrt.lt mediatekoje 

 

Išankstiniai bilietai 15 €, DĖMESIO: bilietų elektroniniu paštu nesiunčiame, tad spausdinti jų nereikia. Prie durų pasitiksime su sąrašiuku - jums reikės prisistatyti:)

Renginio dieną 20 €,
 atsiskaitymas prieš koncertą prie durų banko kortele arba grynais.
 
Geltonos Sofos Klubo nariams 10 € . Tapk Klubo Nariu!
 
Klube mes kaip namuose nusiauname batus. Tad prašome atsinešti šiltas kojines ar ką nors persiauti.
 
Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

Ngapali - Remis Rančys
Remis Rančys - Žiema