Atostogos!

2024m. Rugsėjo 01d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Rokas Kašėta su grupe

2023m. Vasario 19d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Rokas Kašėta su grupi kvieca in akuscinį pasbuvimų geltonos sopkės kambarin. Bus senų dainų, teipogi naujų, bus cylos, šnekos, špoksų, bus Sigito Gedos eilių, ba šįmet Sigitu būt sukakį 80. O Sigito būta dzūko. Bus jau vakarai trumpesni ir švelniai jau kvepės pavasariu, jei ne šeimyniškių gatvė, tai bent jau paci muzika.

Su Žiema atėjo ir mažas sezoninis atnaujinimas! Klube mes kaip namuose nusiauname batus. Tad prašome atsinešti šiltas kojines ar ką nors persiauti.


Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

 

Geltonos Sofos Klubas | Rokas Kašėta - Pasimeldokimai 2023 02 19