Vitalijus Neugasimovas

2023m. Vasario 12d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Rokas Kašėta su grupe

2023m. Vasario 19d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Klara.

2023m. Vasario 26d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

The Butterflies Trio (FR) - specialus koncertas

2023m. Kovo 03d. Penktadienis
19:00 - 21:00

Vitalijus Neugasimovas

2023m. Vasario 12d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Pianistas ir kompozitorius Vitalijus Neugasimovas kviečia Jus į savo solinį koncertą. Baigęs LMTA vargonų bei fortepijono specialybes, Vitalijus daug metų skyrė pedagogikai - dėstė "Liepaičių" chorinio dainavimo mokykloje. Lygiagrečiai gilinosi į senąją muziką, domėjosi džiazu ir progresyviu roku. 12 metų dainavo savo įkurtame a cappella ansamblyje "Quorum", taip pat darė aranžuotės ir kūrė dainas žinomiems Lietuvos bei užsienio atlikėjams, kolektyvams. Vitalijaus pjesės fortepijonui yra išleistos ABRSM ir OUP - jas atlieka tūkstančiai mokinių visame pasaulyje. Vasario 12-os dienos pasirodymas bus ypatingas, kadangi Vitalijus žada jį paskirti savo mėgstamiausiam žanrui - improvizacijai fortepijonu solo. Klausytojų ausis džiugins įvairiausių stilių spontaniškos kompozicijos. Pasak kūrėjo, jis pats praktiškai niekada nežino, kas skambės toliau - tarsi kažkokia nematoma jėga transliuoja savo muzikines mintis, kurios teka pianisto rankomis. Tokiu būdu visas koncertas tampa savotiška misterija, kupina netikėtumų ir mažų stebuklų. Išankstiniai bilietai 15 € DĖMESIO: bilietai - elektroniniai, spausdinti jų nereikia. Prie durų pasitiksime su sąrašiuku - jums reikės prisistatyti:)

Renginio dieną 20 € atsiskaitymas prieš koncertą prie durų banko kortele arba grynais.

Geltonos Sofos Klubo nariams 10€ Tapk Klubo Nariu!

Su Žiema atėjo ir mažas sezoninis atnaujinimas! Klube mes kaip namuose nusiauname batus. Tad prašome atsinešti šiltas kojines ar ką nors persiauti.


Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

Vitalijus