Vitalijus Neugasimovas

2023m. Vasario 12d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Rokas Kašėta su grupe

2023m. Vasario 19d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Klara.

2023m. Vasario 26d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

The Butterflies Trio (FR) - specialus koncertas

2023m. Kovo 03d. Penktadienis
19:00 - 21:00

Vishesh Kalimero - Musica Medicina

2023m. Vasario 05d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Mūsų laukia vakaras su Elizabeth (Danija) ir Vishesh (Indija) - muzikantais, kurie padovanos mums daugiau nei tipinį koncertą. Tai galima būtų pavadinti improvizuota meditacine kelione lydint įviairiausių instrumentų ir balso magijos galia. Kiekvienas pasirodymas kitoks ir vedantis klausytojus į vidinius savo klodus iš kurių po koncerto grįžtame atgime. Vishesh svečiuojasi jau ne pirmą kartą Lietuvoje ir šį kartą Geltonoje sofoje prie jo prisijungs Elisabeth Dichman, smuikininkė iš Danijos, grojanti folkroro muziką keletą metų grojanti įvairiuose projektuose. Vilesh ir Elizabeth jungtinis projektas "Reaching the Roots" gyvuoja nuo 2012 m.

Geltonos sofos klube projektas "Reaching the roots" pasirodė du kartus:

2014 m. liepos 14d. Akimirkas iš įvykusio koncerto rasite čia.

ir 

2016 m. rugsėjo 4d. Akimirkas iš koncerto rasite čia.

 

ENG

Musica Medicina is a free form exploration bringing together sounds from classical, folk and nature traditions from around Asia and presenting them in a contemporary form. Vishesh music is created in and for the moment. Vishesh Kalimero  plays different string and percussion instruments, that are unheard of and have vanished from present day music scene. Except instruments, voices also play a major role in his music although he avoid using language. His attempt is to create his own vocabulary which has no intellectual meaning so he can communicate the essence of their sound. Attending a Musica Medicina Concert is definitely not like going to any other concert, it is like going on a journey to a different realm and coming back anew. His current theme is deconstructing traditional music of Asia. Concert is much more than a mere performance, it is more of a ritual, a journey to the unknown, or even story telling without knowing what’s going to happen next.

 

Išankstiniai bilietai 10 € DĖMESIO: bilietai - elektroniniai, spausdinti jų nereikia. Prie durų pasitiksime su sąrašiuku - jums reikės prisistatyti:) 

Renginio dieną 15 € atsiskaitymas prieš koncertą prie durų banko kortele arba grynais.

Geltonos Sofos Klubo nariams 7€ Tapk Klubo Nariu!

 

Su Žiema atėjo ir mažas sezoninis atnaujinimas! Klube mes kaip namuose nusiauname batus. Tad prašome atsinešti šiltas kojines ar ką nors persiauti.

 

Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

Geltonos Sofos Klubas | Musica Medicina - Improvisation 2016 09 04
Geltonos Sofos Klubas | Reaching the Roots 2014-07-24