Promočių giesmės - Sutartinių vakaras su Laurita

2022m. Gruodžio 11d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Vytautas V. Landsbergis

2022m. Gruodžio 18d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Vytautas V. Landsbergis

2022m. Gruodžio 18d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Muzikinis literatūrinis pasibuvimas, su naujomis Vytauto rudnosiuko istorijomis, dainomis, eilėraščiais, kompotu. V.V. Landsbergio kūrybinė veikla jau daug metų spindi Lietuvos kultūros padangėje, jis yra sukūręs daugiau nei dvidešimt kino filmų bei spektaklių, parašęs daug knygų vaikams, kurių ne viena laimėjusi geriausios Lietuviškos knygos vaikams titulą. Vytautas V. savo koncertuose sukuria teatrališką atmosferą. Jų metu menininkas tarp atliekamų dainų įterpia savo kurtų pasakų motyvus, filmų peržiūrą, poezijos skaitymą ir nuoširdų bendravimą su klausytojais.
****
Išankstiniai bilietai 15 €
Renginio dieną bilieto kaina brangs. Atsiskaitymas prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.
Geltonos Sofos Klubo nariams 10€
Tapk Klubo Nariu!
****


Su Žiema atėjo ir mažas sezoninis atnaujinimas! Klube mes kaip namuose nusiauname batus. Tad prašome atsinešti šiltas kojines ar ką nors persiauti.


****


Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

Žvaigždė puodynėj