Promočių giesmės - Sutartinių vakaras su Laurita

2022m. Gruodžio 11d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Vytautas V. Landsbergis

2022m. Gruodžio 18d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Nika Ganga

2022m. Gruodžio 04d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Šiuo metu pilno metro albuma intensyviai užbaiginėjanti Nika Ganga negalėjo nepriimti kvietimo sugroti Geltonos sofos klube. Svajonės dažniausiai pildosi artėjant Kalėdoms. And here it goes. Gruodžio 4d. Chillas ant geltonos sofutės! Jų muziką sunku įdėti į tam tikro stiliaus rėmus. Gydanti alternative R&B, neo soul, jazz energija pinasi tarpusavy, o vokalo linijos ir tekstai suteikia šansą apmąstyt savo būvį ir legalizuoja emocijas, kurias dažnai norim sušluot po lova. Skamba visai neblogai? Taip ir yra. Kiekvienas koncertas atneša naują įkvėpimo banga ne tik mūsų grupei, bet ir kiekvienam atėjusiam. Tad nepraleisk savo progos atrasti ir išsinešti kažką naujo!
 
****

Išankstiniai bilietai 10 €


Renginio dieną bilieto kaina 15€ perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.


Geltonos Sofos Klubo nariams 7€


Tapk Klubo Nariu!

****


Su Žiema atėjo ir mažas sezoninis atnaujinimas! Klube mes kaip namuose nusiauname batus. Tad prašome atsinešti šiltas kojines ar ką nors persiauti.


****


Geltonos Sofos Klubas – tai vieta, vienijanti atlikėją ir klausytoją, ištrinanti tarp jų visas ribas. Muzika gimsta čia ir dabar atlikėjo širdyje ir atkeliauja tiesiai į klausytojo širdį. Sekmadieniais būna skaniausi pusryčiai, saldžiausias miegas ir jaukiausi pasibuvimai su draugais. Tad kviečiame kiekvieną sekmadienį užsukti ir smagiai pavakaroti Geltonos Sofos Klube, kur kaskart gimsta unikalūs muzikiniai pasakojimai apie tai, kas tikra ir nuoširdu. Geltonos sofos klubas dėl savo jaukaus interjero visiškai nepanašus į dabartinius Lietuvos klubus ir barus. Čia neparduodame alkoholio - priešingai, savo lankytojus vaišiname arbata, kava, saldainiais.

Nika Ganga