Eglė Ancevičiūtė su grupe – akustinis koncertas

2023m. Gruodžio 17d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Pilnatys

2018m. Lapkričio 25d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

 

Pilnatys - psichodelinio roko grupė iš Vilniaus. Keturių vyručių ansamblis kuria dainas lietuviškai, derina gitarų ir sintezatorių garsus su energingais ritmais. Koncerto metu skambės dainos iš būsimo albumo "Žuvys", įkvėpto vasaros, draugų ir Juodkrantės.

Grupė per savo gyvavimo laiką nuveikė daug: triumfavo jaunų grupių konkursuose "Tamsta Garažas" ir "Galapagų kovos", pasirodė didžiausiuose Lietuvos festivaliuose, apkeliavo daugelį Lietuvos miestų. Mūsų klube taip pat ne naujokai - surengė jaukų akustinį pasirodymą 2014 m. kovą. 

 

Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose.

Pilnatys - Kaip greit bėga laikas 2018 11 25