Eglė Ancevičiūtė su grupe – akustinis koncertas

2023m. Gruodžio 17d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Brasspalvos

2018m. Spalio 21d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Į varinių pučiamųjų instrumentų kvintetą Brasspalvos 2008 m. susibūrė penki entuziastingi ir linksmi muzikantai. Ansamblis gyvuoja jau aštuntus metus ir džiugina klausytojus nuotaikinga, profesionaliai atliekama muzika. Jie nuolat eksperimentuoja, plečia savo repertuarą ir aktyviai dalyvauja įvairiuose koncertuose bei festivaliuose. Ansamblio nariai yra profesionalių simfoninių ir pučiamųjų orkestrų artistai, o „Brasspalvos“ jiems, kaip laisvės ir saviraiškos gūsis. 

 

Koncertuose skamba džiazas, bliuzas, tango, bei profesionalios instrumentuotės varinių pučiamųjų kvintetui. Visus kitus malonumus ir blogus įpročius nugalėjo didelis noras muzikuoti kartu. Groti rūsiuose, it rokeriams, penketukui neteko – jie patraukė tiesiai į sceną. Visus, kas juos išgirdo, sudomino ir užbūrė jų meistriškumas, artistiškumas, nuoširdumas, mažas tingėjimo koeficientas ir begalinis troškimas teikti džiaugsmą sau ir kitiems. Todėl brasspalvos jau gali save vadinti aktyviai koncertuojančiu ansambliu, kuris yra kviečiamas dalyvauti įvairiuosiuose renginiuose, kur reikalinga gera nuotaika ir kokybiška muzika: švenčių atidarymuose, iškilminguose koncertuose, kur reikia maloniai nustebinti sukaktuvininką ar garsų siurprizu priblokšti jaunavedžių porą.

 

Kvintetas nepamiršta aukštų atlikimo kokybės reikalavimų, todėl jų pasirodymai sulaukia ne tik populiarios muzikos gerbėjų ovacijų, bet ir susiraukusių profesionalų palankaus linksėjimo galvomis. Kvinteto skleidžiama energija, gera nuotaika ir gera muzika – visa tai jauni muzikantai dovanoja savo klausytojams. O iš jų laukia palaikančių šūksnių, pilnų salių ir sklandančių gandų – "geras!".

 

Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose.

 

Brasspalvos - Kansas city blues 2018 11 21