Atostogos!

2024m. Rugsėjo 01d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Giedrė

2016m. Sausio 17d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Giedrė - žinoma kaip grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“ bei „Blue in Bossa“ projekto vokalistė, - universaliu talentu apdovanota atlikėja, lygiai taip pat gerai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek anksčiau minėtų grupių repertuarą, tiek džiazo standartus. 2013 m. Giedrė laimėjo metų atlikėjos nominacijoje muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A. Tais pačiais metais ji išleido ir pirmąjį savo solinį albumą pavadinimu „Optinė apgaulė“, kuris susilaukė puikių įvertinimų.

„Geras koncertas – toks, apie kokį dar kurį laiką galvoju. Noriu, kad šie būtų tokie. Scenoje galiu būti ir lyriška, ir klube „hei-ho“ šūktelėti. Kokios nuotaikos bus ši programa, kol kas tegul lieka paslaptis. Bet manau, kad ji patiks tiems, kurie mane girdėjo „Empti“, „Pieno lazeriuose“ ar džiazo koncertuose. Aš labai tikiu tuo, ką darau. Šias dainas labai norėjau pagaliau parodyti, be to, tai pirmas kartas, kai pati esu projekto lyderė ir pagrindinė sumanytoja, organizuoju repeticijas, pati kuriu visas melodijas ir tekstus. Tai man – visiškai naujas iššūkis“, – šypsosi dainininkė.

Į solinius kūrinius Giedrė sudėjo asmeninius išgyvenimus ir kasdienes istorijas – visos jos dainos yra susijusios su dviejų žmonių santykiais.

Pritars pianistas Andrej Polevikov.

Giedrė - Tau

Giedrė - Spalvota migla

2016 01 17 Giedrė