Atostogos!

2024m. Rugsėjo 01d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Subtilu - Z

2015m. Balandžio 19d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Subtilu-Z“ – tai kamerinis keturių atlikėjų ansamblis iš Vilniaus, išsiskiriantis unikalia savo sudėtimi, savitu atliekamos muzikos stiliumi ir netradiciniais pasirodymais.

Du akordeonai (Povilas Velikis, Dmitrijs Mihailovs), perkusija (Vytautas Švažas) ir lietuvių nacionalinis pučiamasis instrumentas tenorinė birbynė (Laurynas Vaitkus) – neįprastas derinys, kurį kolektyvo nariai išmėgino patys pirmieji.

Grupės muzikantai nuo pat susikūrimo vadovaujasi devizu groti tik tai, kas patinka jiems patiems. Būtent ši aplinkybė „Subtilu-Z“ paskatino pasukti dar nepramintais takais – ansamblio koncertuose išgirsite įvairių tautų, žanrų ir laikotarpių muziką, kuri dažniausiai atliekama šiek tiek kitaip, nei turėtų būti pagal nusistovėjusius tos srities šablonus. Nesvarbu, ar tai būtų džiazo standartas, argentinietiškas tango ar visiems iki skausmo pažįstama klasikinė melodija – patys muziką aranžuojantys ansamblio nariai klausytojus visuomet nustebins netradicine jos pateikimo forma ir skambesiu. Dar vienas netikėtumo faktorius – crossover muzikos stilius. Meistriškas ir skoningas iš pirmo žvilgsnio sunkiai suderinamų dalykų – džiazo, etninių liaudies melodijų ir akademinės kūrybos kryžminimas – viena iš spalvingo ansamblio vizitinių kortelių.

Kiekvienas „Subtilu-Z“ koncertinis pasirodymas – tai geros muzikos, geros nuotaikos ir gero stiliaus sinonimas.

Grupės sudėtis:
Povilas Velikis - akordeonas;
Dmitrijs Mihailovs - akordeonas;
Laurynas Vaitkus - tenorinė birbynė;
Vytautas Švažas - perkusija;

Subtilu - Z oficiali svetainė

Subtilu-Z - Copy-Paste

Subtilu-Z - Nebūk radiatorius

Subtilu-Z ft. Tomas Byčkovas - The Sound of Inner Space

2015 04 19 Subtilu-Z