Eglė Ancevičiūtė su grupe – akustinis koncertas

2023m. Gruodžio 17d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Hit-Kick

2015m. Kovo 29d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Į kolektyvą, pavadinimu "Hit-Kick", susibūrę trys talentingi jaunuoliai, naujam gyvenimui prikelia senuosius hitus ir juos meistriškai pateikia Gipsy Jazz ritmu. Kolektyvo idėjinis vadovas Martynas Ąžuolas, gitara groja jau penkiolika metų. Šiuo metu jis ne tik rūpinasi grupės vadybos klausimais, rengia aranžuotes, bet ir groja kituose muzikiniuose projektuose, bei dalinasi gitaros meistriškumo žiniomis su jaunąja karta. Jauniausias muzikinio trio narys Vykintas A. Jasaitis - puikus gitaristas, studijuojantis džiazo muziką universitete ir nuolat tobulinantis savo meistriškumą, kurį gali atskleisti grupės „Hit-Kick“ pasirodymų metu. Scenoje stebina už savo muzikinį instrumentą mažesnė trio vokalistė - Aušra Vaštakaitė, kuri ne tik dainuoja, bet ir groja kontrabosu. Neįmanoma nesižavėti nuostabaus balso savininke, kurios su malonumu klausosi į koncertą susirinkę kokybiškos ir intelektualios muzikos gerbėjai. „ Esu diplomuota gitaristė, diplomas įpareigoja gerai pasirodyti per koncertus ir tai kartais kelia įtampą, tačiau kontrabosu visada groju atsipalaidavusi ir tai teikia didelį malonumą“, - atskleidė talentingoji grupės vokalistė. Nuo pat vaikystės, be muzikos ir dainavimo gyvenimo negalinti įsivaizduoti mergina, taip pat kuria muziką spektakliams. 2013 metais Aušra buvo nominuota profesionalaus teatro meno kūrėjų premijai, už muzikos sukūrimą lėlių teatro spektakliui suaugusiems, gauti.

Šios grupės fenomenalumas - klausytojų įvairovė. Vieną vakarą, tai gali būti ramiai besišnekučiuojantys ir gurmaniškus patiekalus ragaujantys ar egzotiškus gėrimus gurkšnojantys žmonės, o sekantį - tas pats trio, savo muzikine energija ir gera nuotaika kelia iš sėdimų vietų net ir pačius tingiausius muzikos gerbėjus.

"Hit-Kick" kelias prasidėjo visai nesenai - 2012-ais metais, Gatvės muzikos dieną. Pirmasis koncertas vyko tiesiog Klaipėdos Pilies gatvėje. Tikriausiai tuo metu net ir patys "Hit-Kick" nariai sunkiai įsivaizdavo savo kūrybinio kelio į pripažinimą sėkmę. Puikus sėkmės pavyzdys yra vis dažnėjantys koncertai visoje Lietuvoje. Gyvos muzikos gerbėjų pamėgtuose baruose ar klubuose jau žinomas trio yra visada laukiamas scenos svečias. Paradoksalu, tačiau Klaipėdoje susikūręs kolektyvas uostamiestyje koncertuoja rečiau, nei kituose Lietuvos miestuose. Koncertuoti kartą per savaitę, tapo šios grupės realybe. Dėl įtempto grafiko pasiūlymų pamuzikuoti kartais tenka atsisakyti, tačiau “Hit-Kick” tikslas - nuolat tobulėti ir atnaujinti savo repertuarą, kam, anot talentingojo trejeto, reikia skirti nemažai laiko. Pasak kolektyvo narių, muzika yra sunkus, tačiau malonus darbas, be kurio gyvenimas yra tiesiog neįsivaizduojamas. Didžiausios sėkmės visada sulaukia žmonės, kurių veikla jiems patiems teikia malonumą, o šie jauni talentai muziką tiesiog myli. Klubo klausytojų numylėtiniai ant geltonos sofos koncertuos jau trečią kartą, šį kartą prižadėjo dar daugiau naujų smagių dainų, tad nepraleiskite progos savo mėgiamą grupę atrasti naujai.

Grupės sudėtis:
Aušra Vaštakaitė - vokalas, kontrabosas
Martynas Ąžuolas - gitara
Vykintas A. Jasaitis - gitara

Hit Kick - Boys, boys, boys! {2013 11 17 @ geltonos sofos klubas}

Hit Kick - Kiss from a Rose {2014 09 14 @ geltonos sofos klubas}

Hit Kick - Give In To Me (Michael Jackson cover)

2015 03 29 Hit-Kick