Eglė Ancevičiūtė su grupe – akustinis koncertas

2023m. Gruodžio 17d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Hit Kick

2014m. Rugsėjo 14d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Muzikinė grupė „Hit- Kick“, grojanti gypsy/jazz‘ą – mažai paplitusį muzikinį stilių, vadinamą čigonišku džiazu (čigoniškasis svingas), susibūrė Klaipėdoje vos prieš porą metų. Tačiau per rekordiškai trumpą laiką sugebėjo pelnyti daugelio simpatijas. Kiekvienas grupės pasirodymas scenoje – staigmena. Niekada nežinai, ko gali tikėtis.

Ši trijulė – du gitaristai: grupės lyderis Martynas Ąžuolas (pirmoji gitara) ir Ovidijus Pinevičius (antroji gitara) bei gražioji vokalistė Aušra Vaštakaitė, scenoje glaudžianti didžiulį kontrabosą, scenoje tiesiog "spardo hitus". O kaip kitaip, jei jau pasirenki tokį pavadinimą.

Niekas nežino ko tikėtis iš šios trijulės. Jie apvers aukštyn kojom viską, ką iki šiol įsivaizdavote žiną apie muzikos poveikį ir galią. Senos geros visiems pažįstamos dainos į sceną išeina valiūkiškai pasidabinusios joms neįprasta Gypsy jazz / Paris cafe stiliaus apranga ar net frakais... ir suskamba taip, lyg visą gyvenimą taip buvo apsirengusios...

Grupė jau grojo Geltonos Sofos klube 2013 m. lapkričio mėnesį ir susilaukė itin didelio klausytojų susidomėjimo. Čia rasite nuotraukų ir video iš įvykusio koncerto. Po šio koncerto trijulė daug koncertavo, tobulėjo ir repetavo, todėl šis koncertas bus dar įdomesnis, nes jo metu skambės ne tik seni ir žinomi šlageriai, bet ir visiškai naujos ir niekur negirdėtos dainos.

Aušra Vaštakaitė - vokalas, kontrabosas
Martynas Ąžuolas - gitara
Ovidijus Pinevičius - gitara

Hit Kick - boys boys boys (Geltonos Sofos Klubas 2013 11 17)

Michael Jackson - Give In To Me by Hit-Kick

Hit Kick Facebook

Hit Kick profilis Youtube

Straipsnis Bernardinai.lt - Jaunieji kūrėjai. Grupė „Hit-Kick“


2014 09 14 Hit Kick - Kiss from a Rose