Eglė Ancevičiūtė su grupe – akustinis koncertas

2023m. Gruodžio 17d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

MorganFreeman

2014m. Liepos 27d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Tai kompozitorių ir improvizatorių kolektyvas. Scenoje muzikantus lydi atsidavimas ir kūryba kiekvienoje atlikimo akimirkoje, taip pat jaunieji talentai sugeba įžvelgti ir pritaikyti scenai įvairiausias vietas. Nenuspėjami, energingi, jungiantys tradicijas su naujovėmis.

Andrius Dereviančenko - saksofonas (Lietuva)
Dennis Sekretarev - trimitas (Vokietija)
Theo Balbig - kontrabosas (Vokietija)
Tristan Renfrow - mušamieji (JAV)

Andrius Dereviančenko - tenorinis saksofonas, gimė ir užaugo Klaipėdoje, jau nuo pat mažų dienų turėjo didelį potraukį muzikai. Būdamas paauglys pradėjo mokytis Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje saksofono specialybę, kur ir atsirado didžiulis potraukis džiazo muzikai. Metams bėgant išvažiavo studijuoti į Olandiją, kur turėjo galimybę mokytis vienų geriausių ir garsiausių pasaulio muzikantų klasėse, tarp jų Miguel Martinez, Don Braden, Alex Sipiagin, David Berkman, Ferdinand Povel, Miguel Zenon, Dave Liebman, Simon Rigter ir t.t..2013m. sausio mėnesį laimėjo 1 vietą Leiden Jazz Award. Šiuo metu studijuoja Amsterdamo konservatorijoje.

Dennis Sekretarev - trimitininkas, kompozitorius ir pedagogas, gimęs Maskvoje, mama ukrainietė, tėtis rusas. Kai Dennis buvo 4 metų, šeima persikelė gyventi į Vokietiją, Frankfurtą prie Maino, kur gyvena ligi šiol. D.Sekretarev studijavo džiazinį trimitą ir kompoziciją Amsterdamo konservatorijoje, Filadelfijos Temple universitete, Niujorko Purchase koledže ir yra įgijęs bakalauro ir magistro išsilavinimą. Šiuo metu muzikantas groja įvairiuose projektuose Amsterdame, ir Frankfurte prie Maino.

Kontrabosistas Theo Balbig gimė Filipinuose ir užaugo Vokietijoje. Studijuojant Amsterdamo konservatorijoje jo tobulėjimas ir požiūris į muziką buvo pagrįstas ne teorija,o natūralumu: "Aš esu tarsi surišėjas parametrų, kurie yra man patys svarbiausi muzikoje, o tai yra melodija ir ritmas. Mano nuomone, harmonija yra tik rezultatas, tarsi jau pastatytas namas, o ne pavienės plytos". T.Balbig specializuojasi įvairiuose muzikiniuose žanruose, šiuo metu daugiausiai laiko praleidžia grodamas elektrine bosine gitara pop roko grupėje.

Jau nuo 6 metų Tristan Renfrow, kilęs iš Milwaukee, Wisconsin, pildo muzikinės patirties paletę įvairialypių žanrų spektru: simfoninio orkestro, džiazo, improvizacine, šiuolaikine kamerine, operos, pankroko, tradicinio folkloro muzika. 2012 metais, po muzikinių bakalauro studijų Lawrence universitete, parsikelė gyventi ir dirbti muzikinėje sferoje į Amsterdamą,čia jo grojimas būgnais ir muzikos komponavimas tampriai susietas su domėjimusi improvizacija ir avangardu. Iš muzikantų ir ansamblių, su kuriais T.Renfrow teko groti ir bendradarbiauti, būtina paminėti Milwaukee simfoninį orkestrą, Het Nieuw Ensemble, Bobby McFerrin, Joel Frahm, Gerald Clayton, Harmen Fraanje ir t.t.. Paskutiniu metu būgnininkas pelnė apdovanojimus šiuose konkursuose: Mechelen Jazz Contest, Utrecht Jazz Competition, Interlational Jazz Award Zealand, Leiden Jazz Award.

MorganFreeman Facebook
Softly as Morgan Freeman
The Elevator
MorganFreeman Soundcloud

2014 07 27 MorganFreeman