Atostogos!

2024m. Rugsėjo 01d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Such'A'Trip

2014m. Kovo 16d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

"Išgyvenimai dažnai būna tokie efemeriški, kad jų materializavimui neužtenka tik žodžių. Tuomet tampa svarbus kiekvienas garsas, kiekviena pauzė..."

"Such'a'Trip" kompanija susibūrė 2007 metų pradžioje, tačiau grupės gimimo diena laikoma 2008 metų gegužės 17 diena, kai įvyko pirmasis jų autorinių dainų koncertas. Iš pradžių muzikuoti kartu susibūrė Ieva, Mykolas ir Indrė, taip pat pakviesti prisijungti buvo Haroldas ir Juozapas, vėliau grupės sudėtis šiek tiek kito. Šiuo metu grupę sudaro Ieva (vokalas, pianinas), Mykolas (mušamieji, 'back' vokalas), Indrė (bosinė gitara, 'back' vokalas), Dominykas (elektrinė gitara) ir Justė (back vokalas).Grupė dalyvavo įvairiuose konkursuose, grojo sostinės klubuose, festivaliuose. 2010 metais laimėjo "Rebel Rock" geriausios grupės konkursą, 2011 metais išleistoje M.Peleckio knygoje "Lietuvos rokas: ištakos ir raida" buvo publikuotas straipsnis apie "Such'a'Trip".

Nuo pat pradžių grupė kūrė savas dainas. Didžiausią indėlį šioje vietoje įnešė Ieva, kuriai muzika tapo ne tik laisvalaikio praleidimas, bet ir profesija. Tačiau kiekviename Suchatrip'ų kūrinyje yra įdėta visų grupės narių širdžių dalelių. Vienas iš pagrindinių muzikantų kūrybos variklių yra noras pasidalinti su pasauliu savo mintimis, poreikis išreikšti jausmus ir išgyvenimus, kurie dažnai būna tokie efemeriški, kad jų materializavimui dainoje neužtenka tik žodžių. Tuomet tampa svarbus kiekvienas garsas, kiekviena pauzė.

Facebook

Soundcloud

Time for changes

Eisva mudu

Wake up

2014 03 16 Such 'A' Trip