Eglė Ancevičiūtė su grupe – akustinis koncertas

2023m. Gruodžio 17d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Dominyko Vyšniausko ir Arno Mikalkėno duetas

2013m. Rugsėjo 08d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Kviečiame jaukiai pavakaroti drauge su jaunosios kartos trimitininku Dominyku Vyšniausku ir akordeonistu Arnu Mikalkėnu. Šis koncertas skirtas muzikos gurmanams. Tai rudeniškas, netradicinis muzikinis preliudas su kamerine, akustine arbatos prie židinio aura.

Nuo ankstyvo karjeros debiuto Dominykas Vyšniauskas spėjo pagroti visuose Lietuvos, taip pat ir užsienio džiazo festivaliuose, daugelyje Europos šalių pasirodė kaip įvairių tarptautinių projektų narys. Jis muzikavo su garsiuoju savo tėčiu Petru Vyšniausku, Anatolijumi Vapirovu, Vytautu Labučiu, Sauliumi Šiaučiuliu, Liudu Mockūnu, Igoriu Briliu ir kitais atlikėjais. Grojo su grupėmis: „Mezcal Jazz Unit“ (Prancūzija), „Dream Big Band“ (Estija), Europos jaunimo bigbendas „Swinging Europe“, Lietuvos radijo ir televizijos bigbendas, džiazo orkestras „Kauno bigbendas“.

Arnas Mikalkėnas save įvardija kaip tikro džiazo atlikėją. Džiazo, kuris kaip ir niekas pasaulyje nestovi vietoje, nuolat tobulėja, atranda naujas išraiškos priemones. Besiklausant Arno vieniems jo muzika gali pasirodyti kaip palaimingas gaivaus oro gūsis, kitiems ne visai suprantamas avangardas, bet svarbiausia - abejingų klausytojų po Arno koncertų reiktų ieškoti su padidinamu stiklu. Tikriausiai tokia turi būti muzika - nuolat kintanti, daugialypė, toks turi būti akordeonas – profesionalus, šviežias, beieškantis?

Koncerto metu skambės džiazo standartai ir originalios dueto kompozicijos.

2013 09 08 Dominykas Vyšniausko ir Arnas Mikalkėnas