Atostogos!

2024m. Rugsėjo 01d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Giedrė

2013m. Gegužės 12d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

"2012 m. pabaigoje pristačiau savo solinę programą. Šiuo metu vyksta albumo įrašai ir jeigu niekas nepakiš kojos - iki koncerto Geltonos sofos klube jau turėtų būti išleistas albumas "Optinė apgaulė". Daug metų dainavau elektroninę muziką. Mano soliniame projekte liko tik "gyvi" instrumentai. Taip jau nutiko, kad prikūriau dainų ir nenoriu, kad jos liktų neišgirstos. paprastai grojame šešiese - būgnai, bosas, gitara, klavišai, trimitas ir aš. Geltonos sofos klube naujos dainos skambės dar naujau, nes man pritars tik vienas ar du instrumentai." - G.K.

Giedrė Kilčiauskienė, šiandien atverčia dar vieną naują savo spalvingos muzikinės karjeros puslapį. Pirmoji solinė daina „Paskutinis kartas“ radijo stotis pasiekia, praėjus daugiau nei penkiolikai metų nuo dienos, kai atlikėja įsiveržė į Lietuvos sceną – iš pradžių kaip grupės „Dogbones“ vokalistė, vėliau – kaip ryškus grupės „Empti“ balsas ir veidas. Prieš keletą metų po pertraukos į sceną sugrįžęs duetas „Empti“ greitai susigrąžino vienos įdomiausių ir kokybiškiausią popmuziką kuriančių Lietuvos grupių reputaciją, tačiau šiandien Giedrė ruošiasi žingsniams į sceną be šio pavadinimo. Kūrinius solinei programai dainininkė brandino daugiau nei dvejus metus. Dainų įrašams ji pasitelkė muzikantus, gerai žinomus Lietuvos džiazo ir roko scenoje – būgnininką Darių Rudį, pianistą Andrejų Polevikovą, gitaristą Paulių Volkovą ir bosistą Julių Valančauską. Ši muzika bus kiek kitokia, bet ji taip pat atliekama tik gyvais instrumentais, be jokių elektronikos priemaišų. Daugiau dėmesio melodijai, o ne garso detalėms.

„Geras koncertas – toks, apie kokį dar kurį laiką galvoju. Noriu, kad šie būtų tokie. Scenoje galiu būti ir lyriška, ir klube „hei-ho“ šūktelėti. Kokios nuotaikos bus ši programa, kol kas tegul lieka paslaptis. Bet manau, kad ji patiks tiems, kurie mane girdėjo „Empti“, „Pieno lazeriuose“ ar džiazo koncertuose. Aš labai tikiu tuo, ką darau. Šias dainas labai norėjau pagaliau parodyti, be to, tai pirmas kartas, kai pati esu projekto lyderė ir pagrindinė sumanytoja, organizuoju repeticijas, pati kuriu visas melodijas ir tekstus. Tai man – visiškai naujas iššūkis“, – šypsosi dainininkė. Į solinius kūrinius Giedrė sudėjo asmeninius išgyvenimus ir kasdienes istorijas – visos jos dainos yra susijusios su dviejų žmonių santykiais.

Paruošta pagal atlikejai.com straipsnį
Giedrės puslapis Facebook'e
Giedrė@Studio9 Live
Giedrė "Paskutinis kartas"
Giedrė "Žemė slydo po kojom"

2013 05 12 Giedrė