Vladas ir Mėnulio Fazė

2020m. Sausio 26d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Gabrielė Pukelytė ir grupė

2020m. Vasario 02d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

The Hills Mover (Belgija)

2020m. Vasario 09d. Sekmadienis
19:00 - 20:00

Vladas ir Mėnulio Fazė

2020m. Sausio 26d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Vlado Chockevičiaus kūryba susipynusi su žmogiškosiomis vertybėmis ir nuoširdumu. Dažniausiai kūryboje liečiamos temos tai Meile, Šviesa, pozityvumas, kasdienybė ir žmogaus vidinis pasaulis. Vladas ir Mėnulio Fazė - tai muzikinės grupės pavadinimas, taip pat ir Vlado sceninis vardas, po kuriuo sutelpa muzika grojant tiek vienam, tiek su grupe. Grupė atlieka tiek Vlado Chockevičiaus autorines dainas, tiek visiems gerai žinomus kitų grupių ir atlikėjų kūrinius.

Atlikėjo muzikinis kelias prasidėjo dar visai vaikystėje. Jau tada pradėjo kurti savo pirmąsias dainas. Būdamas dar trylikos metų, kartu su tėvais persikėlė į Angliją, kur tęsė ir gilino savo muzikines žinias tiek kompozicijoje, tiek atlikime. Skirtingais laikotarpiais buvo sukūręs tris roko grupes - Vital Mission, Windhale ir Ladon su kuriomis aktyviai koncertavo.

Po devynių metų gyvenimo Anglijoje, su Mylimąja grįžo į Lietuvą, apsigyveno kaime Akmenės rajone ir sukūrė šeimą, ūkį. Gyvenimo būdo pasikeitimas palengva darė įtaką ir kūrybai. 2018 metais Lapės Records studijoje įrašytas ir savarankiškai išleistas debiutinis albumas "Kylam su Saule", nufilmuota po vaizdo klipą kiekvienai dainai. Tais pačiais metais su bendraminčiais suburta grupė, kuri išaugo į tai kas dabar vadinasi “Vladas ir Mėnulio Fazė”. 2019 metų rudenį įrašyti du nauji singlai YMIR Audio studijoje, nufilmuoti vaizdo klipai.

Daugiau info: vladas.net

Išankstiniai bilietai 8 € 

 

Renginio dieną bilieto kaina 12 €*  

 

Senjorams, moksleiviams ir studentams 5 €* (pateikus galiojantį pažymėjimą) 

 

Vaikams iki 6 metų nemokamai (pateikus amžių patvirtinantį dokumentą)

 

Geltonos Sofos Klubo nariams 5 €* Tapk klubo nariu!

 

* bilietus perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.

 

Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose. Daugiau informacijos: www.artoteka.lt

Vladas Chockevičius - Kylam su Saule
Vladas Chockevičius - Laimė su mumis
Vladas Chockevičius - Dega Ugnelė
Vladas - Būsiu Ten
Vladas - Mintyse