Vladas ir Mėnulio Fazė

2020m. Sausio 26d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

Gabrielė Pukelytė ir grupė

2020m. Vasario 02d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

The Hills Mover (Belgija)

2020m. Vasario 09d. Sekmadienis
19:00 - 20:00

Sirupas

2020m. Sausio 05d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Silkių nuklotiems stalams ir pakrypusiai kalėdų eglei likus praeity, bet vis dar apsikarstę girliandom ir prakvipę namais, Sirupas rinksis Geltonoj sofoj ir įdžemins šunėkiškus metus priešaky.

--
Grupė Sirupas - tai iš pajūrio krašto kilusių vaikinų grupė, atliekanti savo kūrybos dainas. Muzikos stilius susideda iš: funk, rock, blues, jazz, reggae mišinio. Nuo pat pirmųjų grupės pasirodymų publika jaučia tarp muzikantų vyraujančią darnią vienybę, muzikos skleidžiamą šilumą bei jaukumą, kuris ją nuneša į spalvotą ir gaivinantį muzikos garsų pasaulį.

„Per neįtikėtinai trumpą laiką „užaugę" tikrai nelimonadinės muzikos atlikėjai, nors ir saldžiai pasivadinę, stebina savo gaivališkomis improvizacijomis. Nuo scenos Sirupas liejasi nesulaikoma muzikos ir energijos lavina, suplakančia į vieną tiesiog sprogstamąjį mišinį tik jaunatviškam maksimalizmui įkandamos aprėpties dalykus: nuo pirmapradžio gerumo su žavia naivumo doze prisotintų patirčių iki kosminių dulkių... " – Audra Vėtra.

“Įkvepiantys, talentingi, žavūs ir originalūs – tai grupė “Sirupas” – nauja sensacija Lietuvos muzikos padangėje.” - taip mus apibūdina spauda. Mes linkę taip neišsišokti, nes iš tiesų esame paprasti, ir labiausiai trokštam noru dalintis savo kūryba, kuri įkvėptų aplinką geromis emocijomis. Grojame lietuviškas, savo kūrybos dainas – žavias ir "kabinančias", nekantraujame jums jas skaniai pateikti. Laukiam nešinų pyragais ir draugais Geltonos sofos klube sausio 5d. 19val.


Matas Stonkus - vokalas/gitara
Evaldas Mockus - bosinė gitara
Dovydas Stoškus – būgnai

Išankstiniai bilietai 8 € 

 

Renginio dieną bilieto kaina 12 €*  

 

Senjorams, moksleiviams ir studentams 5 €* (pateikus galiojantį pažymėjimą) 

 

Vaikams iki 6 metų nemokamai (pateikus amžių patvirtinantį dokumentą)

 

Geltonos Sofos Klubo nariams 5 €* Tapk klubo nariu!

 

* bilietus perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.

 

Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose. Daugiau informacijos: www.artoteka.lt

Geltonos Sofos Klubas | Sirupas - Meilės guolis 2018 01 07
Sirupas - Kapt Kapt
Sirupas - Užlipau Į Medį
Sirupas – Ar žinai
Sirupas – Mano amžinas variklis