Sutartinių ratas mamoms ir dukroms

2019m. Gegužės 05d. Sekmadienis 19:00 - 21:00

Sutarti, suderėti, priimti ir išgirsti. To moko sutartinės. To moko ir gyvenimas.
Motinos dienos proga kviečiame mamas ir dukras, tėčius ir sūnus susiburti bendran ratan ir balsais apsijungti į darną. Giesmėse atrasime sąskambio grožį, balsų susimušimą, melodijų gyduoliškumą, besisukantį meditatyvumą. Senųjų giesmių giedojimas - tai dvasinė praktika, kurios metu susijungiama su protėviais, sustiprinamas ryšys su gimta žeme, mus supančia aplinka, žmonėmis, tauta. Atraskime savas šaknis ir sugiedokime sutartinę drauge, bendrame rate! Pradėkime nuo savo šaknų, savo protėvių, tėvynės pažinimo, gerbimo ir tausojimo. Sutartinės - naujos patirtys, nauji atradimai. Ypatingai kviečiame tuos, kurie dar nėra prisilietę prie Sutartinių magijos!
Šiame rate jus lydės seserys Agota Ago ir Dorotė Girskienė, muzikantės, grupių SEN SVAJA ir Laiminguo narės, baltiškos tradicijos ir seserų bendrystės puoselėtojos.
Du balsai. Kanklės ir būgnas. Ratas ir melodijos.

Leiskite sau atsipūsti po sunkios savaitės ir širdies krašteliais patirti nuoladinio žydėjimo ir širdies džiaugsmo šventę. Kviečiame visus susėsti į darnų sutartinių ratą. Sutartinės. Sutarti. Suderėti.

Laukiame Jūsų,
Laiminguo

 

Išankstiniai bilietai 7 € 

 

Renginio dieną bilieto kaina 10 €* 

 

Moksleiviams ir studentams 5 €* (pateikus galiojantį pažymėjimą)

Vaikams iki 6 metų nemokamai (pateikus amžių patvirtinantį dokumentą)

Geltonos Sofos Klubo nariams 5 €* Tapk klubo nariu!

* bilietus perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.

Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose.

 

Agota - cekulaina zīle dzieda 2018 10 28
Agota: kanklių muzika ir sutartinių ratas - Sėklos malda 2018 01 28