Strings Of Earth

2018m. Sausio 21d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

AGOTA - kanklių muzika ir sutartinių ratas

2018m. Sausio 28d. Sekmadienis
19:00 - 21:00

MaNNazz

2017m. Sausio 15d. Sekmadienis 19:00 - 20:00

Gyvą ir elektroninę muziką jungiantys „MaNNazz“ jau nebegali vadintis duetu, nes per puse metų grupės sudėtis ženkliai pasipildė, jaunais talentingais instrumentalistais, media ir kitų sričių atstovais. Tad koncertas Geltonoje sofoje bus jau kitoks, daugiau patirties, daugiau istorijų. Programą ruošiame šiek tiek kitokia nei įprastai, galvojame apie akustinias savo kūrinių interpretacijas,bei yra minčių pagroti kurinius kuriuos sukūrėme grupės gyvavimo pradžioje, tad ne tik pagrosime bet ir papasakosime apie tai kaip visas projektas užgimė, kaip buvo kuriama muzika, ir aišku norime pabendrauti su tais kurie atvyks pasiklausyti mūsų.
MaNNazz grupės įkurėjai Kamilė Kielaitė (Kami) ir Bogdan Sienkievič (Bogis) tvirtina, jog jų muzika geriausiai apibūdinama, kaip gyvai įrašinėjamo „beatbox“, elektroninių melodijų bei vokalistės balso derinys.
Nors MaNNazz kolektyvas dar labai jaunas, Tačiau atlikėjai anaiptol nėra scenos naujokai. Kami profesionaliai muzikuoja jau trylika metų, per kuriuos yra bendradarbiavusi su įvairių žanrų kūrėjais, bene ryškiausiu jos darbu galima vadinti albumą su Viliumi Tamošaičiu, žinomu „Gerai Gerai“ pseudonimu. Na, o Bogis yra daugkartinis beatbox čempionatų nugalėtojas bei „Beatbox Family“ narys.
Prie grupės šiuo metu prisijungė ir elektroninį skambėsį pagyvino Dominykas Loda (elektrinė gitara), Patricija Tadijošaitytė (violončelė) ir Andrius Damušis (akustinė gitara).
Sujungę savo patirtį bei stipriąsias savybes, atlikėjai sulaukė visiems malonaus rezultato, šiek tiek daugiau nei metus gyvuojanti grupė jau koncertavo Norvegijoje, Londone. Lietuvoje laimėjo NOVUS konkurse žiūrovų favoritų titulą ir apšildė Selah Sue.

MaNNazz - Blessed
MaNNazz - MoZZarela

2017 01 15 MaNNazz